Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou vybrat chladící podložku?

Prosím vás, mohl by mi prosím někdo doporučit nějakou chladící podložku pod notebook, co moc nehučí? Já mám jen nějakou obyč dřevěnou, co jsem kdysi dostal a ta je strašně hlučná. Takže si chci koupit novou a chtěl bych si být jistý, že zbytečně nevyhodím peníze za nějakou né moc dobrou. Děkuji :)

To mě ani nenapadlo to to zjišťovat, o kolik stupňů to zchladí. Já sem ji nikdy moc nepoužíval, ale po dlouhé době jsem si stáhnul hru, že si zahraju ( war Thunder ) a pak se mi po chvilce hraní sám restartoval, tak sem myslel, že je přehřátý. Když sem pak začal používat podložku, už to neudělalo, takže chladí asi dobře. Jenomže bych si ji chtěl pod notebookem nechat pořád, jenomže fakt je to docela otravné. Jakmile to odpojím, tak je tu opravdu klid :) Jinak už je to celkem dávno, co jsem ho profukoval, ale já nikdy hry moc nehrál a nikdy jsem neměl problém s tím, že by se mi noťas moc přehříval a hučal

... Jinak už je to celkem dávno, co jsem ho profukoval ...

No tak si to zopakuj. A jestli jen profukuješ bez rozmontování, udělej to tentokrát i s tím rozebráním.
Podložka ochladí notebook jen o několik málo stupňů, rozumnější je právě to kompletní vyčistění.