Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC stôl k PC zostave

Zdravím planujem si zaobstarať PC zostavu a akurat riešim či bude tento stôl postačovať nakoľko je tam hlbka len 60cm

šírka: 110 cm, výška: 76 cm, hĺbka: 60 cm https://www.drevona.sk/pc-stoliky/pisaci-stolik-pravy-orech-rockpile-rp-polo-2/

Aktuálne mam akurat notebook a moj stôl ma rozmery šírka: 100 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 55 cm a je to len tak tak.

Na nový stôl sa mi bude musieť zmesiť LCD monitor 24" pred neho klavesnica a myslím si že to bude chcieť o čosi viac priestoru ako notebook.

Má niekto stôl podobných rozmerov a postačuje to na pohodlné písanie,hranie atd? Pripadne vie niekto odporučiť iný stôl k PC v cene do 200€? Moje požiadavky su aby bol čo najjednoduchší a vo farbe orech pripadne niečo podobneho charakteru.

Prehladal som všetky vačšie eshopy s nabytkom a jedine tento stôl sa mi pozdáva, tvar,farba,kvalita,cena. Mám od tohto slovenskeho vyrobcu aj posteľ s rovnakou hrubkou dosky 2,5cm a čo sa pevnosti a odolnosti týka je to kvalita len sa obávam či bude rozmer hornej dosky 110x60cm stačiť

Vopred dakujem za odpovede
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Najviac sa mi pozdáva vyber na https://www.drevona.sk/kancelarske-stoly/ kupoval som tam aj posteľ maju predajnu aj unas v meste a až dnes som si všimol že predavaju aj stoly s vačšou hlbkou stola ako je 60cm stačilo navoliť "kancelarske stoly" namiesto kategorie "PC/pisacie stoly"

tento má naprilad 70cm hlbku https://www.drevona.sk/pisaci-stol/pisaci-stol-rokovaci-orech-rockpile-rea-office-60-piza/

Pro mě je důležité, že mám celé předloktí položené na stole, kromě toho mám dva monitory vedle sebe, takže na "normální" stůl bych se těžko vešel. Jediné co bych viděl jako problém je, že tenhle stůl z IKEA zřejmě prošel modernizací, neboli katováním kostů. Já jsem ho kupoval někdy v roce 1966 za něco kolem 7500Kč, ovšem to měl ještě pod deskou bytelnou ocelovou konstrukci. Tohle je evidentně jenom deska a nohy, které půjdou snadno vyvrátit.

Zalezi na tom, co na nej das. Asi bych si na nej netroufnul se postavit, ale jinak unese dost, a nohy jsou na pet sroubu, celkem pevny. Mel jsem ho v praci a stalo na nem... no, hodne :)
Jen je cela konstrukce docela lehka (deska je vostinova), takze bez zateze bude trosku behat po mistnosti.