Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D - jak pustit film, abych ho s brýlemi viděla 3D

Zdravím, vím, že je to zřejmě úplně blbá otázka, ale mám monitor ASUS VG278HE a 3D brýle od INVIA. Mám Bluray 3D film a za boha nemůžu přijít na to, jak film pustit, abych ho s brýlemi viděla 3D. ve všech playerech se film pustí jako dva obrázky vedle sebe. Poraďte někdo prosím, co s tím, popřípadě kde hledat videa, která tento monitor v kombinaci s brýlemi přehraje. Děkuju moc
Zmena predmetu, pôvodne: 3D (los)

Pokiaľ to zobrazuje dvojito - tak to nie je 3D film pre tvoje okuliare!
Jedna verzia 3D filmov bola anaglyf - používali sa na to okuliare s červeným a modrým sklom.
Potom sú stereoskopické 3D filmy - to sú dna rovnaké zábery vedľa seba, ktoré majú nepatrné rozdiely v zobrazení, dané rozostupom dvoch kamier.
Potom je 3D pasívne zobrazovanie - používajú sa na to okuliare, ktoré majú kolmo na seba polarizované sklá.
Niekedy sú aktívne 3D zobrazované filmy s okuliarmi, ktoré aktívne v rýchlom slede prepínajú (zatmievajú) jednotlivé sklá.
A nakoniec sú 3D filmy, ktoré však využívajú na zobrazenie autostereoskopické monitory (majú na sebe špeciálnu fóliu.

V tvojom prípade máš nesprávny film - 3D stereoskopický a nie taký, ktorý podporuje 3D technológiu 3D Vision.