Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný notebook

Dobrý den, chtěl bych si koupit repasovaný notebook, ale nevim z kterého eshopu ho koupit a který koupit.
Uvažuji nad značkou Dell
cpu i5, nebo i7
chtěl bych ssd, ale to bych su musel odost připlatit, takže si hdd
velikost dyspleje od 12" do 15"
použití autocad, visual studio code apod.
nevím jaký windows jestli 7 nebo 10, zdá se mi lepší vzít w10 kvůli podpoře aplikací, ale zase když je to srarší ntb, tak aby to neblblo.
Cena do 6500kč
a potřebovsl bych aby OS byl již nainstalovat a já nemusel nic dělat.
Viděl jsem stránky gigacom a pocitarna, ale nwm
předem děkuji za rady a za tipy

Nastudoval sis HW pozadavky tech programu? Tim je dost dano. Aha, nenastudoval, tak zase priste, mozna az budes wdt. :-D
Kupovat ntb na CAD za cenu do 6500 Kč, to je projev neznalosti souvoslosti a nevazeni si svych prostredku.