
defender
jak vypnu
jak vypnu
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
https://www.windowscentral.com/how-permanently-disable-windows-defender-windows-10 Wikan 15.09.2017 15:05 |
Wikan | |
• Pro jaky operani sytém ?
TiP ~Pomoci Powershell pres MpPrefernece : :
Vypnout :
Set-MpPreference… Xom 15.09.2017 16:37 |
Xom | |
https://www.google.sk/search?q=disable+defender&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&e… Nuda 15.09.2017 17:20 |
Nuda | |
Já jsem někde četl, že se význam aktualizací a záplat zbytečně přeceňuje. IQ37 15.09.2017 17:31 |
IQ37 | |
u dosavadních domácích systémů 100 procentně.
ale mrchosoft se rozhodl skoncovat s různými verzemi w… poslední lední brtník 15.09.2017 19:15 |
lední brtník |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
https://www.windowscentral.com/how-permanently-disable-windows-defender-windows-10
• Pro jaky operani sytém ?
TiP ~Pomoci Powershell pres MpPrefernece : :
• U Windows 10 je zapotreby i pres regedit.exe pozastavit nasledujici sluzby :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WdBoot
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WdFilter
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WdNisDrv
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WdNisSvc
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WinDefend
* Jinak viz. Wikan.
https://www.google.sk/search?q=disable+defender&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=ae27WbfEAo2O8QfDmLvIDA
Pri W10 sa ho ale nezbavíš, po prvej záplate bude aktivovaný na pozadí zase. Ako kliešť, je ním prešpikovaný celý systém, GUI, apod. Jedine upraviť inštalačku s vykopaním Defender po čom nasleduje čistá inštalácia ale už bez Defender, alebo manuálne prácne makať, hľadať, mazať, hrabať sa v Registroch, systémových zložkách.
------------------
Pri W7 je na nete k zohnaniu *.exe súbor "uninstaller" určený k absolútnej odinštalácii Defender zo systému aj z kľúčov Registrov Windows. Funguje len pri W7.
Já jsem někde četl, že se význam aktualizací a záplat zbytečně přeceňuje.
u dosavadních domácích systémů 100 procentně.
ale mrchosoft se rozhodl skoncovat s různými verzemi windows, které mu podniková sféra (50% trhu) jako odpad automaticky ignorovala a rozhodl se hlásat: jediný systém bude vládnout všem, nebo zemřít.
k postupu na další prasečí universary subversion je nejspíš nutné přistoupit na doživotní otroctví v zajetí w10. (viz wintel zájem odříznout podporu normálních stabilních funkčních w7 od novějších chipsetů)
u kritických aplikací (výroba): kdo dosud nepřešel na linux, je buď idiot, nebo korporátní zaměstnanec.