Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Y700 - pomaly sa mi instaluju hry

Ahojte. Mam taky problem ze strasne pomaly sa mi instaluju hry do NB. Hra by sa mala napr. nainstalovat za cca. 30 min. mne trva cca 4 hodiny. Mam procesor i7 6700hq a nemyslim si ze by sa hry mali instalovat 4 hodiny. A niekedy tak sa to rozbehne ze mi z troch hodin klesne cas na 20 30 minut. Preco hned nejde s takou rychlostou? Vytazenie procesora je max. do 10percent. Mate napad? Dakujem zatial

Změna předmětu, původně: Lenovo Y700 (host)

Diky odinstaloval som a myslim ze to je lepsie. Prosim Ta mam taky problem ze mi niekedy zciernaje stranka v chrom ked minimalizujem a chcem znova maximalizovat. Proste otvorena stranka zostane cierna az kym nekliknem dvakrat na hornu listu. Co to moze sposobovat? Dakujem za rady