Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnuti PC

Zravim!
Prosim Vas,muj problem spociva v tom,ze pri zapnuti PC vsechno probiha jak ma,az do "obrazovky" WINDOWS,uvitaci obrazovka uz nenaskoci.Dokonce LCD signalizuje zadny signal,obrazovka se vypne.Skousel jsem se prihlasit v rezimu nouze jak adnim a tam mi vypsalo: SPRAVNA INICIALIZACE APLIKACE(0x0000022)SE NEZDARILA.
LED-ka HDD blika,ze pracuje,PC je zapli,ale obrazovka nejde..
Muzete mi nekde poradit,co se stalo,jak to opravit?
Dekuju rady!

Draku, máš pravdu: hláška Aplikace 0x0000022 je mrtvá.
Ono stačilo zadat "0x0000022" nebo "Application 0x0000022",
Budiž ti to malým mementem, Google pomůže VŽDY,
jen musíš správně zadat dotaz a po prvním neúspěchu zkus něco jiného.