Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Bez přistupu

Nemám přístup k disku C
Děkuji za odpověď

Až zformuluješ svoji otázku tak, aby se na ni dalo odpovědět, tak polož dotaz znovu. Nikdo tu nevlastní věšteckou kouli, aby uhádnul, kde a co ti to píše, jaký máš počítač, operační systém atd. Zamknu to, než se dočkáš opravdu ošklivých odpovědí. (Prasak)

1) moudrý ó microsoft usoudil, že systém ochrání před tebou, když ani neumíš napsat kam se nedostaneš.
nic si z toho nedělej, je to v pořádku.

2) vypínáním za chodu jsi mohl poškodit souborový systém a ten tě přihlásil dočasným profilem:
win + r => cmd.exe => příkaz: set

3) nějaký příbuzný ti nastavil omezená práva, abys tam dále neškodil. viz výpis:

net user %username%

4) lezeš do adresáře, kam má přístup jen systém nebo instalátor windows. o důvodu nepíšeš, tak to neřeš.