Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou má můj NB cenu?

Zdar,

Mám notebook Asus X550 LN, odkaz zde: https://www.czc.cz/asus-x550ln-xo076-seda/150982/produkt

Specifické informace:
- počítač má něco přes 2,5 roku. Je po záruce
- Občas blbne touchpad, když je pc nakloněný (pokud je třeba na klíně). To pak nejdou moc "tlačítka". Doporučuji myš.
- Má absolutně odepsanou baterii.
- Má menší škrábance a tak, ale to nic není.
- Má windows 10 home.
- Jsem schopný prodat pc pouze s nainstalovaným windowsem, popř. jsem ochotný přidat/nainstalovat programy, které jsou zdarma, dopředu, aby to měl uživatel bez potíží.

Jakou cenu byste mu tipli? Děkuji za odpovědi.

To není ojebávání. Když pravdivě uvedeš stav a někdo bude ochoten akceptovat cenu, budou spokojeny obě strany. Ideálně předat osobně po odzkoušení a s kupní smlouvou. Nejhorší je prodat to nějakému známému nebo nedejalláh příbuznému, ti jsou schopni vyžadovat doživotní bezplatný servis.