Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem avast antivirus

Ahoj,mám stažený avast free antivirus a nechtěně jsem tam vložil aktivační kod místo registrace. Jde to nějak zrušit? Díky za případnou radu.

1) potřebuješ aktivační kód na šmejd? k čemu?

2) aktivaci programu jsi dělal na tomto serveru? obchodní oddělení avastu sídlí tady? nebo proč máš potřebu dožadovat se odaktivace u cizích lidí? ještě že je večer a v zelenině už mají zavřeno.

fakt nejde ten av odinstalovat a navždy na něj zapomenout?
z druhé strany: ty věříš na antiviry?