Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 wifi 1 SSID přepojování

Zdravím, mám TL-WR841N a TL-WR741ND. obě mají nastevené stejdné SSID a Heslo. Jedna má Kanál 3 a druhá 9. nějaký to pásmo je na stavený na 20 MHz :D.. a potřebuju vykouzlit aby se mi mobil vždy přepojil na tu wifi co je u něho blíž., protože jsem na konci druhého baráku u tý wifi a mám pouze jednu čárku ... a nevím jak to udělat aby se to automaticky přepojovalo. Děkuji předem.. :D

Nastavovat nemusis nic, roaming totizto riadi klient. cize tvoj mobil. Bohuzial sikamci pri robeni ovladacov casto robia rozne chyby, takze este aj dnes sa stane, ze klient sa vytrvalo drzi AP, ktore uz ledva chyta a nepreroamuje na silnejsie.
Moznosti su bud fixovat to na strane klienta alebo AP. MT, ci UBNT umoznuju kicknut klienta so slabym signalom automaticky a ked su medzi sebou prepojene tak klient sa uz na 99% napoji pri reconnecte na to silnejsie AP.