Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet / nejde sa pripojiť

Pc mi spravil blue screen.. a od vtedy mi to nejde ..
A absolútne si neviem poradiť čo s tým ..

Problém:

Diagnostika siete
Nalezené problémy

Adaptér Pripojení k mistni siti nemá platnou konfuguraci protokolu IP.

Pc mi spravil blue screen.. a od vtedy mi to nejde ..

ovladače se tam vyskytly jak - to je originální pc nainstalovaný od výrobce, nebo samodomácí tvorba?

ve druhém případě přeinstalovat chipset driver, po něm ovladač síťovky.
a pro jistotu uvést typ, třeba shitové "killer" síťovky mají odpadní doprovodný sw.