Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace restartovává PC donekonečna

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s chybnou aktualizací win 10. Počínaje zářím se začali instalovat nové aktualizace, které mi však znemožnili zapnout pc. Po naběhnutí systému se začnou instalovat aktualizace, nyní vždy od 75%, zprvu to bylo od nuly. Jakmile aktualizace doběhnou do 100%, pc napíše že ,,Aktualizace se nám nepodařilo dokončit. Vrácení změn zpět. Nevypínejte počítač."Proběhne restart, naběhnou aktualizace a pořád dokola.

Prosím, nevíte někdo jak lze aktualizace přeskočit?
Předem děkuji za odpověď.

Dan

Trpezlivosť. Mne to takto robí asi 5x dookola už viac ako rok ale vždy sa to nakoniec podarí aktualizovať.
Preto mám trvale pozastavené aktualizácie. Odvtedy s týmto problém zápasím každých 35 dní:

[aktual.jpg]

Teraz až 21.10.2017 má čaká tento zdĺhavý proces aktualizovania Windows 10 - trvá to vždy asi viac ako 2 hodiny, kým sa to podarí riadne zaktualizovať.

Zo skúsenosťami ktoré mám s počítačmi by som to určite nezistil. O tomto probléme s MOJIM počítačom viem a každých 35 dní spustím počítač hneď po zobudení a asi po hodinke dám pokyn AKTUALIZOVAŤ a po 9 hodine keď prídem k počítaču je už všetko aktualizované. Medzitým prebehlo niekoľko reštartov, niekoľko modrých obrazoviek s následným reštartom (spravidla 3), niekoľko následných kontrol vyhľadávania aktualizácii a výsledok je "Všetko je aktualizované" - a v tomto momente opäť pozastavím aktualizácie na ďalších 35 dní - a viem že budem mať 35 dní pokoj - a Windows 10 (x64) opäť pracuje svižne a bez problémov.