Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pípá, když není v zátěži

Dobrý den,
mám problém, že počítač bez zátěže pípá. Rychle a krátce. Když zapnu třeba chrome, tak přestane pískat jenom tak na vteřinu a jak se to načte, tak zase začne. Můžu spustit nějakou hru a je to sticha. Čím by to nejpravděpodobněji mohlo být? Kdyžtak podrobnosti o sestavě doplním. Píšu to narychlo.

Asi nahovno menice na doske alebo v zdroji, nejake cinske sracky. Alebo kondiky naprd.
Ked si nastavis v ovl.panel energia profil vysoky vykon, alebo v biose deaktivovat CStates (niekde v CPU menu), tak by to mohlo prestat, ptz nebudu tak narazove prudy na dc menicoch. Ale ten cinsky problem tam bude furt, len ho uz nebudes pocut.