Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Dragon Center

Dobrý den pánové, prosím Vás potřeboval bych poradit jestli náhodou nebudete vědět důvod proč mi na notebooku MSI GE62VR 7RF neukazuje program MSI Dagon Center teplotu grafické karty? Teplotu CPU ukazuje a vytíženost všeho také krom opět grafiky. Notebook mám 4. dny. A ještě druhá část dotazu. Když budu chtít rozšířit RAM a SSD tak RAM musím vyzkoušet kompatibilitu u výrobce, že? A jak je to u SSD m.2 tak se řeší nějaká kompatibilita nebo si prostě vyberu co mi vyhovuje, hlavě aby to mělo M.2 NVMe a hotovo? Děkuji moc za odpověď.

To vím, že tam je 8Gb RAM když ho mám doma ale já se ptal úplně na něco jiného. Jinak sloty na RAM má dva + ještě volné místo na M.2 SSD. O záruku nepřejdu rozšířením ram a ssd když ta možnost tam je. A cenu také vím když jsem ho kupoval před 4. dny.