Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké chytré hodinky?

Určitě si je nebudu pořizovat letos a vývoj jde vpřed úprkem. Nicméně, zajímá mě, co byste doporučovali.

chci
- co největší, kulatý ciferník
- možnost ciferníky měnit
- samozřejmě výdrž

je mi to fuk
- krokoměr a jiné aplikace
- samorozsvěcení (ale to by se mi i líbilo)

Nehodlám je používat na internet, videa, hudbu a jinou zábavu, či poštu a notifikace, nýbrž v podstatě jako hodinky s vibračním budíkem a měnícím ciferníkem a když budu na Wi-Fi, tak třeba juknu na počasí, nebo na jízdní neřád.

Dnes mě totiž zaujaly KingWear KW88, ale mají bídnou výdrž.
http://www.luxuryrepublic.cz/p/2011/smart-watch-kw88

[kw88-01.jpg]

U mě to je taková "z nouze ctnost". Nepotřebuji 97 % toho, co se s nimi dá. Potřebuji velký a podsvětlený ciferník a vibrační budík. Tak mě právě napadlo, pořídit si smartwatch. Jako bonus bych měl ty měnící ciferníky a dejme tomu občas jízdní řády, nebo něco.
U mě+ to pochopíš velmi snadno. Nemám mobil. Respektive mám, ale už asi 5 let v šuplíku. A tablet se mi právě vytahovat z batohu nechce, když třeba stojím na zastávce a chci se podívat, kolik je hodin. :-)