Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojení modemu na power banku

Dobrý den pánové tato otázka se netýká PC každopádně nevím o nikom jiném kdo by mi dokázal na tuto otázku odpovědět.

Budu si pořizovat "přenosný internet" od vodafonu z modemu vede kabel, který se normálně strčí do zásuvky (v modemu je to zapojené jackem).
Otázka teda zní existuje nějaký jack to usb kabel abych ten modem mohl připojit k power bance? nebo nějaká redukce?
U o2 vám dají normálně modem z kterého můžete vést usb a dají vám k tomu i power banku každopádně ceny nic moc a upload je otřesný.

Doufám, že jsem to popsal dost srozumitelně prostě potřebuji aby modem, který se zapojuje do
zásuvky dal zapojit do power banky.

Prosím pošlete mi sem odkazy jestli víte o nějakém řešení díky!

Fyzika mi nikdy nešla vždy jsem radši zaplatil chytřejším ať udělají úkol za mne.

Ten modem by se vlastně dal dokoupit jiný nebo ne? Víte někdo jak je to řešené?
Jestli je tam zasunutá nějaká sim?