Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pouštění videa

Dobrý den kdo by mi poradil při pouštění on line videa mi video chvilku jede normálně a najednou mi naskočí zelené pruhy nebo různě barevné a není nic vidět nevíte čím by to mohlo být některá videa jdou normálně celá a některá jen kousek

To je normální jev při seekování ( u některých kodeků a u některých implementací), protože po přesunu na další místo ve videu není stažen I-frame a tedy obrazová informace bude nekompletní do té doby než bude následovat další I-frame (obvykle 250 snímků. ale může se různit)