Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Ahoj mám NTB HP ProBook 430 G1. Asi pred pol rokom som preinštaloval Win 8.1(64bit) z USB a nainštaloval som aj nejaké ovladače. Chcem sa opýtať ktoré ovladače potrebujem. Ako ntb beží bezproblémovo ale chcem sa opýtať niekoho kto do toho rozumie ktoré všetky ovladače stejto stránky potrebujem.

Stránka s ovládačmi : https://support.hp.com/sk-en/drivers/selfservice/hp-probook-430-g1-notebook-pc/5379211

Chipset (vsetky 3)

Audio

Graphics len ten novsi

Zo sekcie keyboard... skoro vsetko, okrem webcam sharing manager, a ten fingerprint sensor je tam 2x staci jeden novsi. Ostatne z tej sekcie vsetko.

Network zavisi ze jaku mas LAN a WiFi kartu v tom a jaky BT controller. To by bolo treba v spravci zariadeni u vsetky sietoviek si pozriet vlastnosti a tam na 3.karte polozku hardware ID a podla toho si najst co to su za chipy.

Storage: Card Reader, a mozes aj ten Intel Rapid storage.