Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbridgovanie na Zyxel Prestige 334

Dostal som do sporu s miestnou konkurenciou. Potreboval som verejnu ip adresu pre linuxovy server, ale ISP mojho zakaznika bol ochotny naroutovat ip iba zyxelu. Presviedcal ma, ze zyxel dokaze presmerovat cely traffic na linux server, cize verejnu ip akoby mal on.
Pouzil na to fuknciu default server v SUA/NAT sekcii a samozrejme, ze to nejde.
Otazka znie ide to nejako spravit (mne sa to nezda), alebo budem musiet forwardovat kazdy nutny port, ktory budem potrebovat?

Linuxovy server a je schovany za takovou *? Ale no tak, dejte tam neco normalniho, ceho je ten server hoden. Treba taky linux.

Je to topologia konkurencneho isp a nemozem do nej zasahovat. Chcel som paralelny spoj na linuxovy sever, ale neboli mi ochotny ho poskytnut. Vraj tam maju vlan a dalsiu vlan by museli na konci rozbijat (nie je mi celkom jasne preco) a pod...hadat som sa s nim nemohol.