Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s RAM

Zdravím, seskládal jsem si pc sestavu s jednou pamětí RAM - Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866 (https://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury-black-8gb-ddr3-1866/150147/produkt) a celkem často mi zamrzával PC
Teď jsem dokoupil druhou, úplně tu stejnou novou RAM takže mám teď 2X8 GB, Zatím mi to nezamrzlo, ale při hraní náročnějších her jako je např. Player's uknown battleground (PUBG) se mi hra sama vypne. někdy po 15 min hrani někdy po 30... Je možné že je některá z RAM pamětí špatná? Zkoušel jsem sem MEMtest ale po 2 hodinach mi nic neukazal. Mám to na základovce MSI 970A-G43 - AMD 970.
Děkuji za všechny rady, Hawran

Tak jak to máš zobrazené, ty z toho něco vyčteš? V levém sloupci si rozklikni ty složky a projdi si obsah Události správy, Protokoly systému Windows, atd. Vpravo se ti ukážou položky podle závažnosti chyby a aplikace či HW, které to způsobily. V podokně náhledu jednotlivých zpráv bývají podrobnosti o chybě. Pak se dá možná určit, kde je chyba.