Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD NVMe

Dobrý den, mam v pc klasicky HDD a zvazuju koupit SSD od Samsungu 960 EVO 250Gb. Chtel bych se zeptat jake výhody mi tento disk přinese? Vsude se píše rychle čtení a zápis, ale pro běžného uživatele to znamena co? Rychleji se pc nastartuje? Nebo hry lepe pojedou? Pripadne kde tento rozdíl poznám? Dále cena je trochu vyšší, je podobně rychle ssd od jiného výrobce za lepsi cenu? A velikost 250Gb je dostatečná?

Rychlejší start systému, aplikací a teda i her. Celkově živější systém. Hry (kromě startu a případně načítání dalších levelů) pojedou stejně rychle.
Jestli je velikost dostatečná záleží na tom, co všechno tam hodláš dát.