Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash BIOSu - jak na to?

Tak už mám dvě poradny. Vás a Linux ;-)
Potřebuji od Vás tady poradit jak flashnout bios. S tímto si nevím rady a základní věci na tom nefungují.
Problém:
Stará, Socket A, ale nepoužitá deska MS-6380E Ultra s RAID řadičem. Everest mi ukazuje OEM Bios 0.7 a Bios mi ukazuje AMI verzi 3. Na stránkách MSI je pro tuto desku verze 5.7 ale když jsem ho spustila tak jsem dostala hlášku něco jako o nemožnosti flashnutí kvůli nekompatibilitě chipu. Dál to prostě nešlo. Pomůžete mi? Jen doplním, že deska už není na Windows ale na Debianu, je to KT3 Ultra v.1. Děkuji.

P.S. Nový bios potřebuji kvůli současné nemožnosti použít v ní procesory AMD Barton 3000+

Možná jsem to napsal špatně já - na webu MSI je podle označení desky jen BIOS verze 5.x a to se mi moc nezdá. MSI obvykle čísluje BIOSy k jedné desce v jedné řadě, tzn. třeba 3.2, 3.3, atd.
Při bootu je na monitoru vidět označení desky a verzi BIOSu:
[757px-POST_P5KPL.jpg]

ten údaj o tom, že je to verze 3 čtete tam?

Co to meles ?
Psal jsem ze oznaceni nemusi byt stejna, toto sis vytahl sam, precti si to znova. 1.2 a 2.2 podobné jsou, ale 1.2 1.3 1.4 na 7Vxxx logické pokracovani nevidim, tak jak u Asus B.0 a KA58.8 taky na stejnou RADU (jetli tomu tak rikas) taky nevypada.
Viz : "Jeden se muze jmenovat B.1 a druhy 7A68vB3" snad neni pravda ?
* Jestli hledas jen jak mi dat BAN tak si trapny.