Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tp-link wr541g

Dobrý deň chcel som sa opýtať či router tp-link wr541g sa dokáže pripojiť na WiFi a ako to nastavím. Situácia je taka ze mam PC ktorý chcem pripojiť na internet pomocou j WiFi z mobilného hotspotu
Ďakujem

Áno, ten router sa dokáže pripojiť na Wifi... V nastaveniach Wifi - Wifi bridge...
Druhú vetu musíš upresniť, lebo niečo ako repeater z toho asi neurobíš, ale pokiaľ by si to PC prepojil s routrom káblom, potom je možná varianta, že router sa pripojí na iné AP cez wifi a urobí tzv. most - bridge - káblom do PC.