Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nic nainstalovat

Dobrý den, již nějakou dobu mi nelze nic nainstalovat. Myslel jsem si, že mi v počítači něco chybí, ale nakonec to bude asi vir, ale nevím, jaký antivir použít, protože mi žádný nepomohl.

- Z pravidla se AV spousti v nouzovem rezimu, kuprikladu primo z USB/popripade CD :
- V pripade ze jde o Windows 10, by sla popripade spustit kontrola (defender) z PowerShell|CMD /*Pres command Line.
Pro PowerShell :
*Muzete pouzit alespo 'prikazovy radek" ? Muzete ho spustit pomoci dvojstisku [WIN+R]
• Virova aktualizace :

Update-MPSignature

• Spusteni kontroly :

Start-MpScan –ScanType FullScan

Kontrola pomoci externiho zarizeni :
1) Vytvorie bootovaci zarizeni
2) A to pak spustite pri startu vaseho PC.
3) Pak uz jen odklikavate na co se vas pta, prostredi je jednoduché a prehledné.

TiP ~ "Kaspersky Rescue Disk" : https://support.kaspersky.com/8092
* Recue Disk nabizi i jini vyrobci, jako AVG, Avira, ale vyzkousené je nemam, ale dle mne az na nejaké sluzby navic tam moc rozdil nebude.
PS : Jestli mate zalohu, tak z ni obnovte, moznost [Obnovy 'obnoveni z bodu obnovy'], zalezi od verze vaseho OS..
• Postup provedeni bodu obnovy : http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_windows_10_obnoveni_systemu.php