Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvdfab 10- náhled videa

dobrý den, prosím o radu mám program dvdfab10. po vložení videa, které chci konvertovat a při kliknutí na =>úprava videa se objeví tato hláška> pro spravne použití funkce uprava videa, musíte vybrat interní dekoder. Neví někdo jak na to? Děkuji

Už podle názvu mi nějak smrděl ten programdvd fab a stačilo s epodívat na obrázek UI. Odkdud vkládáš jaké video s jakými parametry a co chceš konvertovatdo jakého formátu jakým způsobem? Jaký je účel konverze? Nestačí třeba pro konverzi pouhý příkaz ffmpeg -i vstupnivideo.mkv -c libx264 -preset slow -crf 26 output.mkv (jen příklad parametrů)?

ještě jednou zdravím,
pokud dám konvertovat video- tak se konver. rozjede (program funguje), při konvertování mám dvě možnosti jak upravovat
1. přes tlačítko pokročilá nastavení
za 2. přes tlačítko uprava videa

pokročilá nastaví fungují (kodek, rozlišení, bitrate...) ale při kliknutí na ÚPRAVA VIDEA mi to hodí výše zmíněnou hlášku. Dělá mi to u všech videí co jsem tam vložil, kontejer avi, mp4, mkv (s kodekem h.264,265, divx, xvid)- a v jakýmkoli rozlišení. KONVERTOVAT JDE, POKROČILA NASTAVENÍ JDOU, ALE ÚPRAVA VIDEA NECHODÍ (ÚČELEM je oříznout černé pruhy (vertikální)