Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

- Ona ta MSI Mate neni tak nejhorsi, uz jsem jich par do sveta poslal a nikdo (na tuto radu) si zatim nestezoval.
* Ono v zaklade, jestli nechces na tom samym podkladu delat UPGR na xxxK je to jedno a priplaceni si za drasi neni az tak cenove opodstatneno.

- Odkaz na SSD ti nejde, ale doporucuji spis M.2|mSATA, ktery ma také své vyhody.