Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Platforma

Dobrý den,
Měl bych takový dotaz. Chci se zeptat, co znamená, když si s někým píšu na fb na messengeru (chatu), když tam má člověk uvedeno, že píše z platformy nebo že používá platformu?
Dále bych se chtěl zeptat, zda z toho nějak poznám, zda se nejedná o podvod, jedná se skutečně o toho člověka, ale to už jen tak mimo!

Děkuji

Chci se zeptat, zda jde zjistit číslo, ze kterého daný člověk píše. Asi víte, že lze stáhnout do mobilu nebo kamkoliv messenger a přihlásit se pouze přes svoje číslo, zadat jakékoliv jméno a nahrát jakoukoliv fotku a vydávat se za kohokoliv. Jde takto dohledat člověk, které to číslo zadal a používá?