Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook na VŠ do 10 000

Ahoj chtěl bych si koupit nový notebook na VŠ. Bohužel jsem se ale zatím nerozhodl který by se mi nejvíc hodil. Jediné co vyžaduji je aby vydržel aspoň 4 hodiny v chodu a měl minimálně 500 Gb paměti a bude stát kolem těch 10 000. Zatím sem si našel toto ale nevím jestli je to nejlepší volba : https://www.alza.cz/acer-aspire-switch-v10?dq=4575894
Díky předem za nějaký nápady.
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

A co s ním na té VŠ budete dělat? Pokud hrát hry, tak to si na tom vámi vybraném moc neužijete (ani na žádném jiném v té ceně) pokud především psát, tak to si taky neužijete, neboť má malou klávesnici bez numerické části, ale pokud ho budete především přenášet, pak na to se hodí znamenitě.

kvalita klavesnice se pozna podle pritomnosi numericke klavesnice? zajimave, ja na laptopu preferuji bez, pac mam potom stred klaves proti stredu displeje, je to stejna ergonomie, jako sednut do auta a mit volant namisto proto mne, mirne doleva ci doprava

Pojem stred klavesnice je relavny a subjektivny, nekdy pre niekoho je vhodnejsi stred kdyz je nad "J-K" klavesami, a klavesnice obsahuje num cast. Ja bych si programovanie bez num.casti klavesnice nevedel predstavit, stejne jak bez 2 monitorov.

vytáhne NB (on to je v podstatě tablet),nasadí klávesnici,připojí dock s HDD

Pořád netušíte. Je to tablet s dockem. Není to žádné "nasadí klávesnici,připojí dock s HDD". prostě spojí vrchní část (tablet) se spodní (dock se samostatnou baterií, klávesnicí, HDD,...) a je to.