Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Občas myš vícenásobně kliká

Ahoj, mám problém s USB myší, stává se, že když kliknu levým tlačítkem, tak asi v 10% je to interpretováno jako 2 kliknutí (nebo víceklik, nevím) levým tlačítkem (nevím v jaké kadenci, to jsem neměřil). Stává se, třeba, že místo označení ikony se soubor otevře, okno se maximalizuje místo focusuje při kliknutí na horní okraj, označí se slovo v textovém editoru, občas se přeruší drag-drop(což by mohlo ukazovat i na jiný problém než ty předtím). Ověřil jsem si na více PC, že to způsobuje pouze ta myš; a také s více myšmi, že jiné myši to nedělají. Tím je to potrvrzeno.
myš má také neobvyklé tlačítko pro mezi levým a středním buttonem. Zkusim ji rozebrat.

Zajímá mě,
0 program pro diagnostiku myši (klikání) - prozatím to zkusím v HTML+JS mouse on/up/click.
1 jak se tohle může stát (jak se ta myš dostala do tohoto problému),
2 co vlastně je té myši (proč to dělá),
3 a jak tu konkrétní myš opravit. Zdá se, že pravé tlačítko, boční(zpět/vpřed) jsou OK.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Zkusím tam přeletovat náhradní mikrospínač z stejného modelu myši, která taky odešla.
Jde na nějakém zařízení poznat, zda ten mikrospínač funguje dobře, jestli třeba nedělá nějakým podivným způsobem 2 sepnutí.

PS: jak konkrétně může být ten mikrospínač postižený, že dělá 2 sepnutí míst jednoho

No,tak jsem dopadl i já s USB mýší Trust za 400.- naprostý šmejd,taky to kliká hned dvakrát a nic se s stím nedá dělat. Fakt vyhodit. Byla na reklamovaná,technik řekl,že funguje ...byly dvě možnosti,buď mu myš hodit na hlavu,nebo odejít. Odešel jsem.