Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autorádio kenwood

Dobrý den měl bych prosbu mám autorádio kenwood KDC-W5544U po každém zapnutí autorádia se mi zobrazí na panelu hláška ATT ON až když pootočím kolečkem ovládání hlasitosti se mi zobrazí ATT OFF ale při každém vypnutí a zapnutí rádia musím pootáček kolečkem abych tuto funkci vypnul z návodu jsem se nikde nedočetl jak tuto funkci deaktivovat poradíte mi někdo prosím

montoval jsem si ho sám jediné co jsem připojoval bylo anténa a propojovací kabel redukce na ISO konektory nic jiného resetovací tlačítko jsem také zkoušel ani to nepomohlo pořád se při zapnutí rádia objeví nápis Kenwood Tuner a ATT ON a musím pokaždé pootočit kolečkem hlasitosti po té se objeví ATT OFF