Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RW nelze vymazat

Dobrý den, prosím Vás zase o pomoc. Nejde mě na PC vymazatr DVD-RW!!! a přitom to vždycky šlo!!! Ještě asi před 14 dny to bylo v pohodě, ale teď to háže chybu, že došlo k problému s vymazáváním. Zkoušel jsem nové DVD-RW TDK a dnes jsem koupil nové EMTEC a furt to stejný!!! Prosím o radu, vždy to šlo a teď nic... není někde něco vypnutý??? Děkuji David Vladík

Dobrý den, ještě jednou, DVD-RW vve stolním PC vymazat nejde, ale filmy normálně vypálit jdou. Ale zkoušel jsem to DVD-RW vložit do notebooku a tam normálně vymazat jde, teď ho zrovna mažu. Myslíte si, že je opravdu vadná vypalovačka na stolním PC - i když normálně kllasická DVD-R vypaluje??? Děkuji za odpověd.