Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem atikmpag.sys

Ahoj, poslední dobou mi počítač háže modrou smrt (windows 7 64-bit) většinou při spuštěném videu. Ten soubor, kde je nejspíš chyba se jmenuje atikmpag.sys. Akorát nevím vůbec co stím, v počítačích se teda moc nevyznám. Psal jsem už i na jiná fora, ale nikde mi neporadili. Ovladače jsem aktualizoval měly by být v pořádku. Jsem v koncích, vyhazuje to modrou smrt čím dál tím častěji. Kdyby někdo věděl, co stím byl bych moc rád.
Možná by pomohlo zajít to nějakého servisu?

Díky za pomoc,
hezký zbytek dne-

1) byl vůbec nainstalován chipset driver jako první? deska nemá integrovanou grafiku, ovladač je proto zvlášť.
2) nevidím ani typ grafické karty. když je nestabilní tento ovladač, odinstalovat a stáhnout starší verzi.

doufám že nespoléháš na pohádky, že ovladače tam nějak zázračně dopraví a ve správném pořadí nainstalují automatické aktualizace. kupodivu na to věří dost lidí.

Upřímně jsem si tak myslel, že automatickou aktualizaci se to vyřeší, jak říkám vubec pocitacum nerozumim a mam strach se vubec v tom hrabat. Asi jsem udelal nekde chybu ja. Nejlepsi bude kdyz to hodim nekde do servisu, protoze ja sam stim asi nic neudelam.
Kazdopadne dekuji za snahu mi pomoct, vazim si toho

atikmpag.sys: celá instalace ovladačů je špatně.
ovladač tajné grafické karty bych odebral, nainstaloval chipset driver (odkaz výš, 261.95 MBytes), restart, teprve po něm grafiku.

konflikt taky nastává, když se v tom pc prohazují grafiky různých výrobců (amd <-> nvidia) a nevyčistí se staré ovladače.