Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB píše dvě písmena

Dobrý den, k problému jsem bohužel nenašel adekvátní odpověď, zkusím se zeptat znovu. Můj notebook (Lenovo YOGA 500, win10 oficiálni verze) začal psát dvě písmena na jeden stisk klávesy, zkratky, které by měly odstranit problém nereagují, navíc v internetovém prohlížeči (Chrome), se mi "čas od času" otevírají stránky v nových oknech, např. u spouštění nového dílu seriálu, rubrik internetových novin atd. (na ostatních platformách s tím samým webem problém nemám).

Zkoušel jsem NB skenovat antivirem, použil jsem možné i nemožné klávesové zkratky a stále nic. Moc děkuji za odpoveď. Drobi.

nabootuj ještě z nějakého cd s jným live systémem (linux, hirens, ...), jak se ta notebuková klávesnice chová v něm.

navíc v internetovém prohlížeči (Chrome), se mi "čas od času" otevírají stránky v nových oknech

najít nezaspywarovaný chrome začíná být vzácnost.