Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na programovanie

Ahojte.

Keďže som vcelku nový v tomto, chcem sa opýtať na jednu informáciu. Potrebujem notebook, ktorý mi bude slúžiť čisto na programovanie. Nie je mi treba žiadny extrémne prepracovaný notebook s najnovším Intelom a GTX 1080. Stačil by mi nejaký, z časti kancelársky a z časti aby na ňom išlo aspoň 1080p video prehrať :-D A podmienky mám asi už len tie že by som ocenil Win 10 a aby ma to vyšlo na nejakých 600€ max.

Ďakujem za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ked sa takto pytas tak programovat hry nebudes takze je uplne fuk ci si kupis i3 alebo quadcore. Pri programovani to ziadne lagy mat nebude, programovanie je pisanie textu, to zvladnu dnes aj hodinky alebo mobil. Ale nevieme co nazyvas slovom programovanie. Kup si cokolvek, aj i3 aj quadcore vyhovuje. Vykon CPU ani grafiky nezavisi ani od napisu "i3" ani od "quadcore", vykon CPU zavisi od kompletneho oznacenia CPU, t.j. od generacie jadra a frekvencii a cache atd. A vykon grafiky nezavisi od CPU vobec ale od grafiky. Ak ti ide o lagy pri HRANI, ne programovani.