Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizela ikona Bluetooth!

ahojky,
když jsem zapnul PC už se mi neobjevila na spodní liště ikonka (blútuth), bez ní nemohu spustit přenos mezi PC a mobilem!
nevím, stalo se mi to poprvé,jak mohu provést připojení blútuth s mobilem,
jak ji mám tam "dát" zpět na lištu
děkuji
Změna předmětu, původně: ikona zmizela! (josephino)

Start
Spustit
Napsat:

"%WINDIR%\system32\rundll32.exe" bthprops.cpl,,BluetoothAuthenticationAgent

Ikona je zpravidla viditelná pouze, pokud je BT zařízení v PC aktivní a funkční.

EDIT// pochopitelně pokud máš zatrženo "skrývání ikon" tak si můžeš oči vykoukat a neuvidíš ji.

nejsem blbej,
je mi jasné že když nic nestrčím do PC tak nic neuvidím!
zasunul jsem "blututh" a nic se neděje!

Tak nevím, tady si i odpovídáš - neděje se co? Systém detekuje BT? Ovladače jsou v cajku?
Pokud není ikona není BT. Jestli jsi vyzkoušel příkaz je utajeno, že?

V bthprops.cpl je záložka Hardware.

včera jsem si stahnul nějaké věci z mobilu do PC a vše bylo OK!
a dnes postupuji stejným způsobem a ....? NIC !!!
zajímalo by mě jak se to mohlo stát tak najednou!
ještě mě napadlo "jít" do uživatelského účtu (na stejném PC) známého a tam ta ikonka je a vše spustím!
ale jak to že na tom mém účtu najednou zmizela a není tam i když tam zasunu "blutut"
díky

snad dva roky používám "blutut" a nic se mi takjového nestalo. až dnes, nic jsme nenastavoval a paroste po zap.PC a vložení "blutut" nereaguje :-(
to vše na mém účtu!

ale na účtu známého ta ikona tam je ikdyž "blutut" není v PC, a kydž ho pak zasunu tak vše je OK