Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa [Anketa] Jaké barevné téma na poradně používáte?

Pravidelní návštěvníci to jistě vědí, ty ostatní to možná překvapí: na poradně má registrovaný uživatel možnost nastavit si ve svém profilu barevné téma, ve kterém se mu bude poradna zobrazovat (lze také nastavit pro každou větev poradny odlišnou barevnou kombinaci).
Témat tu máme aktuálně 11 a mě by zajímalo, které používáte vy, případně proč. Pokud vám některá barevná kombinace chybí, klidně se rozepište. Díky!

Používám barevné schéma:

3%
11%
54%
3%
8%
3%
7%
2%
3%

Vytahuju opět vlákno nahoru jako reakci na provedené změny. Silně se mi nezamlouvá myšlenka "když nebudete používat různá schémata dobrovolně, tak vám je nacpeme". Jak jsem tu psal, že by mě štvalo, kdybych přišel k počítači bez přihlášení a stránka vypadala jinak, proto používám default, tak tohle je ještě horší, vůbec to jako celek nedává smysl. Kdyby vypadala každá poradna jinak třeba ve smyslu jiné barvy horní lišty (co je nápis poradna.net) a všechno ostatní zůstalo, nebylo by to zlé, ale takhle za mě opravdu ne.