Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatiblita

Dobrý den,
chtěl jsem s omezenými prostředky upgradovat svůj starý počítač a zajímá mě, jestli mi tato sestava bude správně běhat.

MB: MSI B250 pc mate
CPU: intel i3-7100
GPU: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti D5 4G
SSD: Samsung 850 evo 250gb
doma mám ze starého pc kingston 2x4GB ddr3 RAM, nejsem si ale jistý frekvencí, hraje to roli?

Dává tato sestava smysl? vydrží to standardní zdroj (400w)? Je něco, co byste mi doporučili jinak? Děkuji za odpověď.

Chces na tom aj hrat alebo na co to bude pouzivane?
Da sa to pouzit ale asi by som pouzil i5 ak to ma byt na hry.
RAM musis kupit nove DDR4.
Nejaky tajny zdroj to mozno utiahne, ta 1050 nezere vela, to cpu tiez nie. Ale moze to byt nejaky vtipny zdroj co ma 200W na 12V, to potom neni pouzitelne.