Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivácia MS Office

Dobrý deň,

jedna známa mi doniesla notebook, potrebuje preinštall OS, mám tu ovšem jeden problém, vraj súčasťou bol aj MS Office (už od kúpi notebooku), po preinštalovaní teda neviem ako by som aktivoval z5 Office, (vraj sa to viaže na MS konto, ale problém je že ona má iba lokálne konto). Ako teda môžem potom znova aktivovať MS Office bez MS konta? Alebo je možnosť nejak zistiť produkt key MS Office?

S MS Office, hlavne čo sa týka aktivácie atď, mám malé skúsenosti.

Ne, crack bych jej tam taky nechcel dat. Už teraz má ten ntb v stave že pri zapnuti ntb na nu vyskoci 50 okienok "zrychlujeme pocitac" "cistime registre" "5 antivirusov" "driver boostre" etc etc. A malwaru tam ma snad viac nez.... Spustil som tam adwcleaner, trojciferne cisla...

Inak to zrychlujeme pocitac je fakt vtipne, lebo to trva asi 7 minut a prekryje to cely displej a nic s ntb nejde delat... to je rychlost ked od zapnutia ntb musis 10 min cakat kym vobec s ntb sa da pracovat...a tie antiviraky, och, ntb jej pri tom ide tak rychlo ze postovy holub by bol rychlejsi sposob ako poslať nekomu spravu (ze e-mail)

Ten ntb je v tak hroznom stave (a nie len zo softweroveho hladiska) taky nefunguje klavesnice, mys prestane fungovat ak nou dlhsie nez minutu nehnes a pak musis restartovat ntb aby ti zas mys sla. Displej ma v jednom pante oddeleny od case, resp.drzi jej to na kablikoch. Etc etc.

To sa ani pouzivat neda. Vraj jej ntb aj par krad spadol, jednou zo schodoch. Klavesnica obliata... hruza....

Ináč už to mám vyrešeno, a s tým prišiel ďalší problém, dám to do nového vlákna.