Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows chyba 0x803F7001

Dobrý den dneska sem si vyzvedl novy PC sestaveny u czc. Mel sem tam koupeny a nainstalovany Windows 10 na SSD. a vsiml sem si ze v nastaveni u Windows to pise chybu 0x803F7001. ze se zarizeni nemuze aktivovat. Nevite co s tim?

Tak přesně toto se mi dnes také stalo u PC od CZC.

První spuštění nového PC, nastavil jsem Česko, klávesnici, jméno atd, začalo to stahovat aktualizaci (asi tu velkou podzimní). Mezitím jsem přešel na plochu (instalace to umožnuje a vybízí k tomu), vypnul jsem instalaci druverů z windowsupdate a povypínal polohu, telemetrii atd.

A jak si projíždím menu, u aktivace to to také píše, že nemohu aktivovat. Doufám, že se to snad! upraví po dokončení aktualizace, restartech.

V tom odkazu viz výše to píše o neplatné licenci. W10 mám na faktuře, product key nemám. Na bedně je nalepen štítek s certifikátem pravosti, prd na to vidím... žádné číslo, viz obrázek (QR kód jsem vymazal).

edit:
Nebo je to jako stírací los a číslo je pod tím?

Díky