Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Abelssoft PC Fresh

Dobrý den,

včera nám v práci náš IT projel počítače nějakým programem Abelssoft PC Fresh verze 2017 a velmi ho vychvaloval (prý optimalizuje programy spouštěné po startu, upravuje systémová nastavení a některá nastavení windows a nevím, co ještě. Chci se zeptat, co je to za program?
Není to náhodou podobný šmejd jako ccleaner?
Osobně na svém ntb nic nepoužívám, jen mě to zajímá.

Děkuji

Nedávno se podivoval, proč v soukromí občas používám adwcleaner, který má pouze placebo efekt.
Děkuji za vaše názory a velmi ráda mu je budu citovat, i když asi zbytečně:-)
Asi je tedy zázrak, že ve firmě počítače ještě fungují