Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s mysou

Mam zopar rokov Logitech Performance MX. Pouzivam ju na kancelarskom PC, dobre mi sadne do ruky, tak som s nou spokojny. Pred par dnami sa ale zacala zvlastne spravat. Napr. ked pretahujem subor z okna do okna, aj ked drzim stisnute tlacitko tak subor "spadne" a musim skusit znovu, alebo naopak, chcem skusit pretiahnut subor a ono mi ho tvori ako keby som klikol 2x. Znamena to ze je uz po nej?

To je klasika, máš vadné vymačkané tlačítko. Kúp si nové a prespájkuj si ho. V Logitechu budeš mať najskôr tento typ. Ale dá sa napraviť aj to pôvodné, práve predvčerom som ho opravoval na mojej myši a teraz s ňou myšujem, uvidím na ako dlho to vydrží, treba ho rozobrať a trochu upraviť pružinku v ňom, ja som navyše aj strekol trochu kontoxu na ten kontakt a zatial to funguje. Ako na to pozri sem, na nete je hafo navodov, pretože je to častý problém. Na youtube toho tiež najdeš dosť, hladaj niečo ako "logitech double click problem".