Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití vadného HDD

Dobrý den,
zajímá mne technická stránka věci HDD je asi v .... . Nicméně, pokud ze 750 GB vyberu (trefím) cca 100 GB bez vadných sektorů, naformátuju. Bude se chovat jako "zdravý" disk s menší kapacitou???
Děkuji

Technicky ho používat můžeš že má vadný sektory neznamená že i skape ,může ject ještě hodně dlouho nebo taky ne jenže to každej i novej.:-) Jak jsem psal sestavoval jsem si MMC a tam ho mam plesklej rozdělenej na OS/C a na D mám co stáhnu z netu filmy apod,s tím že když jsem ho tam dávál před 4 rokama tak s tím že na něj neházet nic důležitýho (byl ještě buhví jak starej bo jsem ho dostal).Na druhou stranu jsem tu měl HDD kde se udělali vadný sektory hned z kraje a s tím už nešlo udělat vůbec nic.