Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung 850 EVO 500GB

Ahoj lidi,
mám otázku. Vyplatí se tento disk Samsung 850 EVO 500GB za cca 3200 (nový) ? Nebo už je v dnešní době za podobný peníz něco výrazně lepšího? Děkuji za odpověď.

No za tu cenu se vyplatí já ho kupoval ca před třema měsícema za 3.3,za tu cenu není z normálního obchodu takže za podobnou nic lepšího nekoupíš když stojí normálně 4490Kč,leda že by ti dotyčnej nabídnul nějakej M.2 za stejnou cenu o čemž pochybuju.:-)

Přecházel jsem z HDD a spokejenej sem z rychlostí ve Win nikde žádný zpomalení nepozoruju to by ses musel zeptat toho co to napsal,Samsung má asi nejlepší,nejspolehlivější SSD takže i kdyby na tom bylo něco pravdy tak nic lepšího za ty prachy stejně neseženeš.(navíc záruka 5 let což se taky hodí)

Řekl bych že nikde já to mam přes maníka co mě doporučil známej a to vícero HW,SSD je novej záruku mě dává rok a pak si to musím řešit se Samsungem když něco,takhle jsem kupoval i CPU třeba,HDD tam to má třeba jiný a to tak že za vadný HDD pošle WD do serverovny nový a on ho prodá s neúplnou zárukou ,třeba jsem tam kupoval WD Red 3 TB za 2 200 (to stáli ještě přes 3 200 ) se zárukou o tři měsíce zkrácenou což je ale fuk za ty prachy,to nemáš ani blbej Blue jenom s dvouletou zárukou.:-)

Ale kulový čorka, vlastní obchod s HW v sousedním městě a doporučenej mě byl navíc od člověka celkem známého co se pohybuje okolo ROG věcí na netu,jinak novej HW máš i na Aukru třeba akorát s měsíční zárukou a pak si to řešíš sám s výrobcem když něco....(bude to kupovaný třeba v Německu,tady totiž máme všechno napálený jak prase komplet)