Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní ntb na solid works, autocad, 3D modelování

Dobrý den,
chtěl jsem poprosit o radu s výběrem ntb (nejspíše pracovní stanice) pro práci s již uvedenými typy programů. Cenově bych to viděl okolo 36.000 Kč (+/- pár tisíc) , ale budu raději za levnější variantu, protože jako student nemohu moc rozhazovat.
Požadavky:
- displej do 15,6"
- nejlépe HQ procesor nové generace (6. , 7. )
- SSD min. 256 GB
- GPU asi quadro, ale podle mě tyto programy pojedou i na gtx (ovšem ne tak plynule)
- podsvícenou klávesnici
- webkamera

Děkuji moc za rady.

TiP ~ Sice o 10 000Kc méne, ale docela dobra cena (sleva), samozrejme i s USB 3.1 TYPE C : ASUS [ROG] HM175 Chipset s vykonejsim grafickym chipem jako Nvidia Quadro@K6xx

[CONFIGURACE]:

• Intel Core i7 7700HQ Kaby Lake 4Cores|8Threads
• 15.6" LED 1920x1080 IPS antireflexní
• RAM 8GB DDR4
• NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB [ CUDA,OCL, DComute 5.0 (SMP) H.265 ]
• SSD 256GB, DVD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, HD webkamera,
• HDMI, USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
podsvícená

ODKAZ na Asus ROG GL553VD : https://www.alza.cz/asus-rog-strix-gl553vd?dq=4737598
* Pak zalezi, jestli preferujes UltraBook, vahu, obrazovku, velikost, rozliseni, konektivitu ...
[GPUZ.PNG]

[MUZE ZAJIMAT]

Benchmark Games-Softvare :: GTX@1050 (notebook)
• Recenze/Test obrazovky|displeje/Osazeni/Teploty/Baterie : ASUS ROG STRIX GL553VD
Oficialni strana Notebooku Asus ROG GL553VD

Vím, že jsou to rozdílné OS, ale proto jsem tam napsal tuto otázku: " Co říkáte na MacBook Pro jako pracovní stroj na tyto programy?"
Myslel jsem to tak, zda přes bootcamp nebo parallels by na něm tyto programy běžely dobře. :-) Právě ten IntelHD mě docela "děsí", proto se ptám, zda by na tom šlo pracovat.

- Opradu to je mi novinka to opravdu nikdo nevi (o mGPU nemluve, kolik jsi mel notebooku s NvidiaQuadro ? )....
* Klidne tazateli doporuc DELL PRECISION M6 za 2 000 Euro, hlavne ze ma FirePRO ne ? Jeste k tomu Studentovy [E5.gif ] ..
- Porovnej si 1050 a Quadro za stejnou cenu treba v autocad, photoshop, najdi Notebook s Quadro|FirePRo za stejnou cenu pomeru cena/vykon a pak se vrat ..