Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem celeron G3930

Ahoj. Složil jsem počitač nainstaloval win 7 64bit a mám problém s integrovanou grafikou, ve spravci zařizeni se hlasi jako standartni vga. Stahl jsem si obladače od intelu pro tento cpu celeron g3930 a při instalace se objevuje hlaška (Tento počitač nesplňuje ninimalni požadavky pro instalaci softwaru) už si nevim rady. diky moc ža každou radu.

Ovladače zakladni desky mam nainstalovane

To teda výrobce základní desky nemá na svých stránkách chipset driver a ostatní, že musíš chodit za Intelem?

OS support
7th Generation Intel® Core™ Processors, Intel® Xeon® Mobile Processors and related Intel® Pentium® Processors/Intel® Celeron® Processors:
Microsoft Windows® 10, 64-bit only

Tohle píše u toho tvého driveru, ty máš Windows 7, možná Ultimate.