Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet do celého domu

Dobrý den,
jsem totální laik a potřebuji pomoc. Máme v domě vyvedený internet a wifi ve sklepě. Jinak to nejde a potřebujeme internet také v přízemí a prvním patře. Bohužel jsme v přízemí položili podlahy, kde je hliníková folie, takže signál žádný. Mysleli jsme, že to obejdeme startovací sadou devolo. Funguje, ale musíme mít připojenou v přízemí i televizi. Takže když je zapnutá televize a někdo si zapne počítač, televize se začne sekat. Potřebovala bych radu, jestli tento problém vyřeší silnější wifi Máme tarif 40 Mbit/s., ale ta rychlost je asi utopie, i když ji platíme. Může mi prosím někdo poradit co dělat? Děkuji

Dovést kabel do vyššího podlaží a tam dát další router. Sklepě je opravdu neobvyklé místo pro umístění wifi routeru.
Pokud máte nízkou rychlost připojení (tedy nestíhá "krmit" daty TV i počítač), tak to musíte vyřešit s providerem.