Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adapter ethernet nema platnou konfiguraci protokolu IP

Mam no­vy po­ci­tac s win10. Na­in­sta­lo­val jsem si vsech­ny dri­ve­ry a in­ter­net mi sta­le ne­je­de.. Furt mi to ha­zi Adapter ether­net ne­ma plat­nou kon­fi­gu­ra­ci pro­to­ko­lu IP.

Zkou­sel jsem uz ne­co co jsem na­sel na in­ter­ne­tu, ale nic ne­po­moh­lo.

vždy mě fascinuje, když tisící nefunkční tazatel napíše "na­in­sta­lo­val jsem si vsech­ny dri­ve­ry" a ani neví jaké.
proto zájemcům o nový pc zásadně doporučuju, ať si to koupí v krámě včetně os. budou to mít i s ovladači a funkční.

jedna technická:
zrovna u drátové síťovky se může stát, že se nedomluví s levným domácím routerem, protože: gigabit, odfláknutý ovladač, 100mbit router, dhcp a timeout.
(u wifi může jít o region a neviditelné kanály 12-13)
ale když tu chybí i výpis: "ipconfig -all", mám já se ohýbat pro křišťálovou kouli?