Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Zostava

Case celkom OK, možno lepšie RG1
zdroj, papierovo predimenzovaný, skutočne poddimentovaný pirotechnický nástroj. Vymeniť za S12II - 430W
Doska, skutočne gigantický šunt, brať B250 od Asusu, MSI alebo Asrock (ak už Intel), jinak možno bude vhodnejšie ísť aj do AMD platformi.
CPU: OK, i když bych zvážil aj AMD.
Chladič: Box by síce mohl postačiť, no ak by zostali finance tak bych šel do HE1224.
RAM: celkom OK.
SSK: neriešime, ovšem môj osobný názor je že už to začína byť takmer "potrebnosťou brať", a tiež odporúčam sa pozrieť po SSD, a to aj v prípade ak by ste vynechali neexistujúci HDD (ten je jednoduchšie dokúpiť).
HDD: nemáte, celkom nechápem, HDD už máte doma, že nemáte v návrhu ani jeden disk?
GK: Zvážil bych pozrieť už 1050 TI alebo pak ísť do konkurenčných teda od AMD, vhodnejšie od značiek ako Asus, MSI, Sapphire,... gigašunt je fakt šunt.