Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Windows Media Center na Windows Vista Home 32 bit

V PC mám TV kartu a Window Vista Home 32 bit s Windows Media Center, které kdysi normálně fungovaly, ale moc jsem jsem je nepoužíval. Před časem jsem měl problém s TV signálem, takže jsem anténní kabel vytáhl ze zásuvky a použil na jiném místě, pak se signál zlepšil, takže jsem jej vyzkoušel anténním kabelem z jiného zařízení a všechno normálně fungovalo. Kabel jsem odpojil a dále jsem TV na PC nespouštěl.

Nyní jsem koupil a zapojil anténní kabel pro dané PC, po jeho zapojení Windows Media Center normálně najde 46 kanálů, ale přehrát je nedokáže a nedokáže přehrát ani žádné video z PC. Stále se zobrazuje chybová hláška o chybějících souborech a nutnosti restartu WMC nebo PC. Od doby posledního fungování WMC skončila podpora Vist a nainstaloval i odinstaloval jsem několik programů včetně MSE, Esetu a Kasperskýho, který je tam dosud. Netuší někdo, čím je to způsobeno a jako to opravit?

Mám dojem, že chybí kodeky, protože u WMV jde na Windows Media Playeru jenom zvuk a AVI to nepřehraje vůbec, ale nechci instalovat a testovat pochybné balíčky kodeků, takže uvítám, pokud mi někdo poradí, kde stáhnout potřebné kodeky pro Windows Media Center for Windows Vista, minimálně pro přehrávání živého vysílání. Kdysi byly na webu MS, ale samozřejmě, skončila podpora, tak to honem všechno znepřístupníme, co kdyby to náhodu někdo potřeboval. 3-[

Na mojí Vistě mám roky nainstalovány kodeky CCCP. Přehraji všechno. Funguje mi WMC s TV kartou I WMP. Mám verzi z roku 2012, na jejich stránkách je k dispozici verze z roku 2015. Ostatní kodeky odinstaluj a vyzkoušej CCCP.

Můj názor je,že Vista jako přestárlý OS už zřejmě má v sobě tuny jiných kodeků z jiných programů,tak prostě už to nefunguje. Znám případy,že i u sedmiček instalace jiných TV softwarů odrovná vestavěný WMC. Někde jsou ale na netu opravné utility,když to nejede.

plkat nesmysly mě nebaví, toto je dno.
když máš krám který to dodneška doklepal na vistě, asi je to šunka, na kterou nikdo normální nebude cpát systém s perspektivou 5-10 let, to nemůžeš myslet vážně.

Media Center patří na bezvětrákový midi/minipc s ulv procesorem.

systém out of date? xp dodnes fungují taky a kde jsou ty statisíce zavirovaných pc, kterými vyhrožovali pablbové z m$ a tupí prodejci pc?

prezentuješ se tu jako zavilý vynucovač aktualizací, ačkoli sis nikdy nezjišťoval kolikrát opakovaně látají staré chyby a přináší nové, takže se musí znovu opravovat. s w7 se můžeš ještě 2.5 roku vyblbnout, než dostaneš rozum.

toto nejsou námitky, jen jemné pobídky, aby ses probral.